Philips AMF870/15 3'ü 1 Arada Hava Temizleyici, Fan ve Isıtıcı (Philips FYM860/30 Nano Koruma Filtre Hediyeli)

23.499,00 TL

Philips AMF870/15 3'ü 1 Arada Hava Temizleyici, Fan ve Isıtıcı

En akıllı, en güçlü, hepsi bir arada AirPurifier

 

Temizler, serinletir ve ısıtır

 

70 m2'ye kadar odaları temizler

 

HEPA ve Aktif Karbon filtresi

 

270 m3/sa Temiz Hava Hızı (CADR)

 

Air+ Uygulamasına bağlanır

 

70 m2'ye kadar odaları tamamen temizler(2)

Güçlü temiz hava akımını 270 m3/sa(1) CADR (Temiz Hava Dağıtım Hızı) ile odanın her köşesine dağıtarak 70 m2'ye kadar büyük odaları bile tamamen temizler(2) ve sizi bakteri, virüs, polen, toz, evcil hayvan kepeği, ev tozu, zararlı gazlar, koku ve diğer kirletici maddelere karşı korur.

Havadaki görünmeyen tüm parçacıkların %99,97'sini yok eder(3)

Yalnızca Philips Hava Temizleyiciler, 0,003 mikron kadar küçük parçacıkların %99,97'sini ortadan kaldıran aktif karbonlu ve ön filtreli NanoProtect HEPA filtresine sahiptir(3). NanoProtect HEPA teknolojisi kirletici maddeleri hapsetmekle kalmayıp elektrostatik yük kullanarak aynı zamanda kirleticileri çeker ve daha yüksek enerji verimliliğiyle havayı geleneksel HEPA H13 filtresine kıyasla 2 kata kadar daha fazla temizler(4).

Güçlü ve temiz hava akışıyla sizi serinletir

Doğal ve keyifli bir his veren güçlü temiz hava akışıyla sizi serinletir. 350 dereceye kadar ayarlanabilir hava akışı rotasyonuyla her yere ulaşır. Kanatsız tasarımı sayesinde ani ve kuvvetli hava akışlarına yol açmaz ve 1579 m3 /sa'e kadar tutarlı fan hava akışı oluşturur. İhtiyaçlarınıza uygun tam özelleştirme sağlayan 10 hız ayarıyla konfor sunar.

Teknik Özellikler

Performans
 • CADR (Parçacık, GB/T) 270 m3/sa(1)
 • Fan hava akışı 1579 m3/sa'e kadar
 • Oda boyutu (NRCC) 70 m2'ye kadar(2)
 • Parçacık filtreleme 0,003 mikron boyutunda %99,97(3)
 • Alerjen filtreleme %99,97 (8)
 • HCoV-E229 virüs giderme %99,99(7)
Filtreleme
 • Ön filtre Var
 • HEPA Var
 • Aktif Karbon Var

  Philips FYM860/30 Nano Koruma Filtre - AMF870/15 Uyumlu

  Orijinal filtre - Orijinal Philips filtresi cihazla aynı zamanda tasarlanmıştır ve mükemmel şekilde eşleşirler

   

  Akıllı filtre göstergesi - Philips aletiniz size ön filtreyi ne zaman temizlemeniz gerektiğini ve filtreyi değiştirme zamanının geldiğini söyleyecektir

   

  Filtre ömrü - Entegre Philips 3'ü 1 arada filtre sürekli koruma sağlar ve 12 aya kadar optimum filtrelemeyi garanti eder

   

  Filtrenin temizlenmesi - Optimum filtreleme performansı için ön filtreyi düzenli olarak vakumlayın

   

  Güvenebileceğiniz kalite - Philips hava filtreleri fabrikadan çıkmadan önce bir dizi zorunlu ve sıkı denetim testinden geçer

   

  Orijinal filtre

  Orijinal Philips filtresi şu şekilde tasarlanmıştır cihaz ile aynı zamanda ve mükemmel bir şekilde eşleşti. Bu kesintisizliği garanti eder cihazın düzgün çalışması.

  Filtre kullanım ömrü

  Entegre Philips 3'ü 1 arada filtre şunları sağlar tutarlı koruma sağlar ve optimum 12 aya kadar filtreleme. (1)

  Akıllı filtre göstergesi

  Philips aletiniz ne zaman temizleyeceğinizi size söyleyecektir ön filtre ve filtreyi değiştirme zamanı. Bir dakikadan daha kısa sürede değiştirilebilir. Bu, cihazın bakımını kolaylaştırır zahmetsiz ve her zaman yapabilmenizi sağlar temiz ve sağlıklı havanın tadını çıkarın.

  Güvenebileceğiniz kalite

  Philips hava filtreleri bir dizi zorunlu teste tabi tutulur ve sıkı denetim testlerinden geçirildikten sonra fabrikadan serbest bırakılır. Bunlar aşağıdakilere tabidir hizmet ömrü ve dayanıklılık için sıkı kontroller, için haftanın 7 günü, günün 24 saati sürekli kullanım. Filtrelerimiz en iyisini sağlamak için tasarlanmıştır kadar Philips temizleyicinizden performans filtrenin hayatının son günü.

  NanoProtect HEPA filtreleme

  Sadece Philips Hava Temizleyicilerde NanoProtect vardır kadar küçük partiküllerin %99,97'sini gidermek için aktif karbon ve ön filtre ile HEPA filtreleme 0,003 mikron (4). NanoProtect HEPA teknoloji sadece kirleticileri hapsetmekle kalmaz, aynı zamanda onları çekmek için elektrostatik bir yük kullanır, geleneksel yöntemlere göre 2 kata kadar daha fazla hava temizleme HEPA H13 filtreleme, daha yüksek enerji ile verimlilik (5).

  Uygulamaya bağlandı

  Filtrenizin ömrünü ve durumunu takip edin Air+ uygulaması ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde. Yapacaksın filtrenizi değiştirme zamanı geldiğinde haberdar olun ve kolayca doğrudan yeni bir filtre sipariş edebilirsiniz uygulamamız aracılığıyla (2).

  Siparişler, aynı gün saat 14:00'e kadar verildiği takdirde, işlem günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya teslim süreci, siparişin verildiği tarihten itibaren 3-5 iş günü içerisinde tamamlanır. Müşterilerimize en hızlı ve güvenilir teslimat hizmetini sunabilmek adına bu prosedürü uygulamaktayız. Siparişinizin takip edilebilirliği için kargo numarası size iletilir ve böylece teslimat sürecini kolayca izleyebilirsiniz.
  Benzer Ürünler
  Yükleniyor...