Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Elektronik

Elektronik Ürünler

Yaşamı eğlenceli ve keyifli hale getirme noktasında Elektronik Ürünlerin üzerine yok. Geliştirilen son teknolojik özellikleri ile seyir deneyimlerinize bambaşka bir boyut kazandıran söz konusu Telefunken ve Axen Televizyonlar, devleşen boyutları ve yüksek çözünürlükleri ile sizleri kendisine hayran bırakma konusunda bir hayli iddialı. Birbirinden şık tasarımlarıyla göz dolduran söz konusu televizyonlar sizlere bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamakta.

Uzun zamandır beklediğiniz bir dizinin yeni bölümü yayınlandığında, en sevdiğiniz filmi bir kez daha izlemek istediğinizde, bütün dikkatinizi vereceğiniz lig maçlarında ve dev ekranlarda oynayacağınız oyunlarda; benzersiz ve kaliteli bir görüntüye hiç olmadığınız kadar yakınsınız.

Telefunken Televizyonlar

Seyir deneyimlerinizde keyfinizi ikiye katlayın! Görüntüleme teknolojilerinde gelinen son nokta, televizyon ekranındaki görüntülerin çarpıcı gerçeklikte izlenmesini mümkün kılıyor. Tv teknolojilerinde yaygın en yüksek görüntüleme kapasitesi olan 4K ile beraber, HDR teknolojisi de bir yenilik olarak karşınıza çıkmakta. High Dynamic Range’in kısaltması olan ve "yüksek dinamik aralık” anlamına gelen HDR sayesinde, televizyonunuz geniş bir renk yelpazesine sahip olup 10 bit renk derinliği ile 1 milyar rengi, 4 bin farklı parlaklık ayarında görüntülemeye imkan tanıyor. Siyah ve beyaz yoğunluğu ile ışık ve gölgelerin net görüntülenmesini sağlayan bu teknoloji, sizlere gerçekçi bir izleme sunmakta. Hdr teknolojisinin yanı sıra, bluetooht ve dahili Wi-Fi özellikleri ile dikkat çeken Telefunken, tv keyfinizi zirveye taşıyor. Evinizdeki kablolalardan kurtulmanızı sağlayan bluetooht, kablo bağlantı olmadan, ses cihazlarını ve uzaktan kumandaları televizyonunuzla eşleştirmekte. Aynı zamanda, smart tv özelliği ile dilediğiniz an internet üzerinde gezinmenizi sağlayan söz konusu Telefunken Televizyonlar, Google, Youtube, Netflix ve daha pek çok uygulamaya erişim imkanı sunuyor.

Televizyon Alışverişinizde Kolay Sepet Ayrıcalığı

Yaşamı daha keyifli kılacak televizyonlara Kolaysepet.com.tradresinden kolaylıkla ulaşabilir, alışverişinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Nitelikli bir alışveriş deneyimi yaşamanız adına, güvenli ödeme sertifikası, uygun ödeme seçenekleri ve ücretsiz kargo sizlere sunulan avantajlar arasında yer alıyor.

Ürünlerimiz ve hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri danışma hattımızı arayabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bültene kayıt olmayı unutmayın!

 

 

 

 

Yükleniyor...