Neden Kolay

sepet

?

Bizler mutlu olduğu işi yapan, ihtiyaçları tam olarak karşılanmış mutlu müşteriler görmeyi hedefleyen uzman bir ekibiz. Beyaz eşya ve elektronik sektöründe uzman markalarının satışını gerçekleştirirken, uygun fiyat politikalarımızla harika bir yol arkadaşı misyonu üstleniyoruz. Diğer muadil firmalardan bizi ayıran en önemli nokta ise hız kesmeyen başarımız. Tüm alım safhalarında müşterilerin ihtiyaçlarını en ince detaylarına kadar tek tek ele alıyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim en büyük motivasyonumuzu oluşturuyor.

Fiziksel mağazamızın yanı sıra, 7 gün 24 saat boyunca erişilebilen kolaysepet.com.tr online mağazamız da kolay ve hızlı bir alışverişin avantajını sunuyor. Bu sayede, Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimizi de konforlu bir online alışverişle tanıştırdığımız için gururluyuz. Ayrıca, ürünlerini sattığımız firmaların hepsinin online platformda resmi iş ortağıyız.

NEDEN KOLAYSEPET?

Kolaysepet her adımını müşteri memnuniyetiyle özdeşleştiren, hızlı ve güvenli alışverişin adresi

30 yıllık tecrübesiyle ev aletleri sektöründe öncü olan Kolaysepet, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmanın gururunu yaşıyor.

Biz Kimiz?

Nitelikli ev aletleri satışı konusunda birçok profesyonel başarıya imza atmış Nit-Set Ev Aletleri Pazarlama San. ve Tic. LTD. ŞTİ. olarak, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahibiz. Uzun süre İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesinde faaliyet göstererek, tanınmış birçok markanın temsilciliğini üstlendik.

Başarılarımız

Nit-Set ismiyle, günümüzde özellikle sektörün lideri Philips ürünlerinin pazardaki başarısını artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalardan en önemlisi ise “Philips Tüketici Ürünleri Distribütörlüğü” kapsamında Türkiye’de 800’e yakın noktayı ziyaret etmek.

Uzman Ekibimiz ve Amaçlarımız

Müşteri memnuniyeti konusunda mutlak başarıyı hedefleyen markamız, tüm iletişim kanallarıyla ve maksimum desteğiyle de daima yanınızda. Online alışverişin tüm gereklerini yerine getiren enerjik satış ekibimiz ve dayanıklı site altyapımızla sizlere keyifli bir alışverişin kapısını açıyoruz.

30+

YILLIK DENEYİM

5.000m2

DEPO ALANI

2.4K+

MUTLU MÜŞTERİ

1.4K+

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

100+

YETKİLİ SATICI
Yükleniyor...