Philips XV1430/00 HomeRun Islak ve Kuru Robot Süpürge Paspas Pedi

799,00 TL

HomeRun Islak ve Kuru Robot Süpürge Paspas Pedi

Yalnızca süpürmeye göre daha fazla ince tozu yok eder


4 adet mikrofiber paspas pedi


Yıkanabilir (maks. 60 derece)


Uyumlu: XU3000/3100/3110zYalnızca süpürmeye kıyasla daha fazla ince tozu yok eder*

Philips HomeRun Islak ve Kuru Robot Süpürge 3000 Serisi Aqua cihazınızda yedek paspas pedini kullanın. Robot, sert zeminleri tek seferde süpürüp silerek her gün zeminde biriken ince toz tabakasını ortadan kaldırır. Yalnızca süpürmeye kıyasla daha fazla ince tozu yok eder, böylece çıplak ayakla dolaşsanız bile ayaklarınızın tabanı temiz kalır.


Yıkanabilir ve yeniden kullanılabilir paspas pedleri

Mikrofiber paspas pedleri maksimum 60°C'de makinede yıkanabilir ve takılması ve çıkarılması kolaydır. Her temizlik işleminden sonra paspasın yıkanması önerilir.


Hassas ve etkili bir temizlik için

Yumuşak mikrofiber malzeme tozu ve kiri nazikçe gevşetir, kaldırır ve çeker. Özellikle ahşap zemin gibi hassas yüzeyleri temizlemek için tasarlanmıştır.


3-6 ayda bir değiştirin

Dayanıklı paspas pedleri, yerleri günlük olarak ıslak ve kuru şekilde derinlemesine temizlemek üzere tasarlanmıştır. Robotunuzun optimum temizlik performansını korumak için paspas pedlerini her 3-6 ayda bir değiştirin. HomeRun uygulaması, paspasın değiştirilmesi gerektiğinde hatırlatıcılar verir.Teknik Özellikler

Islak ve Kuru Robot Süpürgeler için paspas pedleri
  • Paspas pedi sayısı 4
  • Yıkanabilir ve yeniden kullanılabilir pedler Evet, 3-6 ayda bir değiştirin
  • Makinede yıkanabilen paspas pedleri Evet, maks. 60°C
  • HomeRun Islak ve Kuru Robot Süpürgeler 3000 Serisi Aqua için uygundurXU3100/01XU3110/02XU3000/01XU3000/02
    Siparişler, aynı gün saat 14:00'e kadar verildiği takdirde, işlem günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya teslim süreci, siparişin verildiği tarihten itibaren 3-5 iş günü içerisinde tamamlanır. Müşterilerimize en hızlı ve güvenilir teslimat hizmetini sunabilmek adına bu prosedürü uygulamaktayız. Siparişinizin takip edilebilirliği için kargo numarası size iletilir ve böylece teslimat sürecini kolayca izleyebilirsiniz.
    Benzer Ürünler
    Yükleniyor...