Philips FY2180/30 Nano Koruma Filtre

3.099,00 TL

Philips FY2180/30 Nano Koruma Filtre

İlk günkü performansı elde etmek için 3 filtre 1 arada

 

Mükemmel uyum sağlayan orijinal Philips filtre

 

12 aya kadar kullanım ömrü

 

HEPA+Aktif Karbon+Ön filtre

 

0,003 um boyutundaki parçacıkların %99,97'sini filtreler

 

Gazları ve kokuları filtreler

 

Kesintisiz yüksek performans için mükemmel uyum

Orijinal Philips filtre, cihazın kesintisiz ve sorunsuz çalışmasını sağlayacak mükemmel uyumu yakalamak için cihazla birlikte tasarlanmıştır.

Philips filtreleri cihazınızın etkili bir şekilde çalışmasını sağlar

Philips hava filtreleri fabrikadan çıkmadan önce bir dizi zorunlu ve sıkı inceleme testinden geçer. 7/24 sürekli çalışma için sıkı ömür ve dayanıklılık testlerine tabi tutulurlar. Filtrelerimiz, filtre ömrünün son gününe kadar Philips arıtma cihazınızın en iyi performansını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Kullanım kolaylığı ve üstün performans için 3 filtre 1 arada

Silindirik 3'ü 1 arada filtre, cihazınızın ilk günkü filtreleme performansını yakalaması için gerekli olan üç filtre katmanını bir araya getirir.(6) Aktif Karbon, HEPA ve ön filtre; üç filtreyi de aynı anda değiştirdiğinizde daha temiz bir hava soluduğunuzdan emin olmak için kirliliğe yol açan maddeleri, virüsleri, alerjenleri ve bakterileri ortadan kaldıran ideal bir kombinasyondur.

NanoProtect Pro HEPA filtre, H13 filtresinden (4) daha hızlı temizlik sağlar

NanoProtect HEPA, aktif karbon ve ön filtreden oluşan 3 katmanlı filtreleme, bakteri, polen, toz, PM2.5, evcil hayvan kepeği ve gazlardan korunmanızı sağlar. NanoProtect HEPA teknolojisi yalnızca kirleticileri yakalamakla kalmaz, aynı zamanda onları çekmek için özel bir elektrostatik yük kullanır ve havayı tıbbi olarak kullanılan HEPA H13 filtresinden daha hızlı temizlemesine olanak tanır. (5)

Havadaki virüsleri ve aerosolleri %99,9 oranında temizler (7)

Solunum yolu virüslerinin de bulunabileceği aerosolleri yakalar. Yapılan bağımsız testlerde havadaki virüsleri ve aerosolleri %99,9 oranında temizlediği belirlenmiştir. Aynı zamanda koronavirüs için de test edilmiştir (8).

12 ay kullanım ömrü

Philips 3'ü 1 arada entegre filtre, devamlı koruma sağlar ve 12 ay optimum filtreleme garantisi verir. (1)

Cihazınızdaki Akıllı filtre durum göstergesini izleyin

Philips cihazınız, ön filtreyi temizleme zamanını ve değiştirme zamanını size bildirir ve bu işlem bir dakikadan kısa sürer. Bu, cihazın bakım işlemlerini kolaylaştırırken her zaman temiz ve sağlıklı havanın tadını çıkarmanızı sağlar.

Cihazınızdaki Akıllı filtre durumu göstergesini takip edin

Philips cihazınız ön filtrenizi ne zaman temizlemeniz ve filtreyi ne zaman değiştirmeniz gerektiğini size bildirir. Bu bir dakikadan az sürer. Her zaman temiz, sağlıklı havanın keyfini çıkarmanız için cihazın bakımı zahmetsizdir.

Teknik Özellikler

Ağırlık ve boyutlar
 • Ambalajın boyutları (UxGxY) 238*238*295 mm
 • Ürünün boyutları (UxGxY) 228*150*286 mm
 • Ambalajla birlikte ağırlık 1,346 kg
 • Ürün ağırlığı 1,05 kg
Tasarım ve bitirme
 • Renkler Siyah beyaz

Değişim
 • Philips hava temizleyiciler için AC2936, AC2939, AC2958, AC2959
Performans
 • Filtreler Koku TVOC
 • Parçacık filtreleme 0,003 mikron boyutunda %99,97
 • Alerjen filtreleme %99,99
 • Virüs ve Aerosol filtreleme %99,9
 • Filtre Entegre filtre
Siparişler, aynı gün saat 14:00'e kadar verildiği takdirde, işlem günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya teslim süreci, siparişin verildiği tarihten itibaren 3-5 iş günü içerisinde tamamlanır. Müşterilerimize en hızlı ve güvenilir teslimat hizmetini sunabilmek adına bu prosedürü uygulamaktayız. Siparişinizin takip edilebilirliği için kargo numarası size iletilir ve böylece teslimat sürecini kolayca izleyebilirsiniz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...