Philips FYM860/30 Nano Koruma Filtre - AMF870/15 Uyumlu

3.899,99 TL

Philips FYM860/30 Nano Koruma Filtre - AMF870/15 Uyumlu

Orijinal filtre - Orijinal Philips filtresi cihazla aynı zamanda tasarlanmıştır ve mükemmel şekilde eşleşirler

 

Akıllı filtre göstergesi - Philips aletiniz size ön filtreyi ne zaman temizlemeniz gerektiğini ve filtreyi değiştirme zamanının geldiğini söyleyecektir

 

Filtre ömrü - Entegre Philips 3'ü 1 arada filtre sürekli koruma sağlar ve 12 aya kadar optimum filtrelemeyi garanti eder

 

Filtrenin temizlenmesi - Optimum filtreleme performansı için ön filtreyi düzenli olarak vakumlayın

 

Güvenebileceğiniz kalite - Philips hava filtreleri fabrikadan çıkmadan önce bir dizi zorunlu ve sıkı denetim testinden geçer

 

Orijinal filtre

Orijinal Philips filtresi şu şekilde tasarlanmıştır cihaz ile aynı zamanda ve mükemmel bir şekilde eşleşti. Bu kesintisizliği garanti eder cihazın düzgün çalışması.

Filtre kullanım ömrü

Entegre Philips 3'ü 1 arada filtre şunları sağlar tutarlı koruma sağlar ve optimum 12 aya kadar filtreleme. (1)

Akıllı filtre göstergesi

Philips aletiniz ne zaman temizleyeceğinizi size söyleyecektir ön filtre ve filtreyi değiştirme zamanı. Bir dakikadan daha kısa sürede değiştirilebilir. Bu, cihazın bakımını kolaylaştırır zahmetsiz ve her zaman yapabilmenizi sağlar temiz ve sağlıklı havanın tadını çıkarın.

Güvenebileceğiniz kalite

Philips hava filtreleri bir dizi zorunlu teste tabi tutulur ve sıkı denetim testlerinden geçirildikten sonra fabrikadan serbest bırakılır. Bunlar aşağıdakilere tabidir hizmet ömrü ve dayanıklılık için sıkı kontroller, için haftanın 7 günü, günün 24 saati sürekli kullanım. Filtrelerimiz en iyisini sağlamak için tasarlanmıştır kadar Philips temizleyicinizden performans filtrenin hayatının son günü.

NanoProtect HEPA filtreleme

Sadece Philips Hava Temizleyicilerde NanoProtect vardır kadar küçük partiküllerin %99,97'sini gidermek için aktif karbon ve ön filtre ile HEPA filtreleme 0,003 mikron (4). NanoProtect HEPA teknoloji sadece kirleticileri hapsetmekle kalmaz, aynı zamanda onları çekmek için elektrostatik bir yük kullanır, geleneksel yöntemlere göre 2 kata kadar daha fazla hava temizleme HEPA H13 filtreleme, daha yüksek enerji ile verimlilik (5).

Uygulamaya bağlandı

Filtrenizin ömrünü ve durumunu takip edin Air+ uygulaması ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde. Yapacaksın filtrenizi değiştirme zamanı geldiğinde haberdar olun ve kolayca doğrudan yeni bir filtre sipariş edebilirsiniz uygulamamız aracılığıyla (2).

Siparişler, aynı gün saat 14:00'e kadar verildiği takdirde, işlem günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya teslim süreci, siparişin verildiği tarihten itibaren 3-5 iş günü içerisinde tamamlanır. Müşterilerimize en hızlı ve güvenilir teslimat hizmetini sunabilmek adına bu prosedürü uygulamaktayız. Siparişinizin takip edilebilirliği için kargo numarası size iletilir ve böylece teslimat sürecini kolayca izleyebilirsiniz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...