Philips OneBlade QP220/51 2'li Yedek Bıçak

578,90 TL

Philips OneBlade QP220/51 2'li Yedek Bıçak

Her uzunluktaki sakalı düzeltin, şekillendirin ve tıraş edin

Kesiksiz, güvenli sakal tıraşı için tasarlanmıştır

Kısaltın, şekil verin, tıraş edin

Tüm OneBlade gövdelerine uyum sağlar

2 adet Orijinal

Yenilik hissini sürdüren 4 aya kadar* dayanıklı, paslanmaz çelik bıçak


Benzersiz OneBlade Teknolojisi

Çığır açan, yeni hibrit şekillendirici Philips OneBlade her uzunluktaki sakalı düzeltir, tıraş eder ve net hatlarla kenarlar oluşturur. Yuvarlak uçlarla birleştirilmiş kaygan kaplama çift koruma sistemi, tıraşı daha kolay ve rahat hale getirir. Sakalınızı dilediğiniz şekilde kesen, hızlı hareket eden kesicili bir tıraş teknolojisine sahiptir.

Tüm OneBlade gövdelerine uyum sağlar

OneBlade (QP14xx, QP25xx, QP26xx, QP27xx, QP28xx) ve OneBlade Pro (QP65xx, QP66xx) ile uyumludur

Hızlı bir şekilde körelmeyen bıçak

Ferahlık hissini korumak için 4 aya kadar kullanım ömrü* sunan dayanıklı, paslanmaz çelik bıçak. Bıçak üzerinde değiştirme göstergesi (çıkarma simgesi) belirdiğinde bıçak performansı artık optimum olmayabilir. En iyi tıraş deneyimi için bıçağı değiştirmeyi düşünün.

Çift taraflı bıçak

Hem yukarı hem de aşağı doğru kesim yapar. Kestiğiniz tüm kılları görmenizi sağlayan çift taraflı bıçakla saniyeler içinde mükemmel hatlara sahip olun.

Islak ve kuru

Su geçirmez (IPX7) özellikli OneBlade kolayca temizlenebilir ve musluğun altında durulanabilir. Dilerseniz köpüklü veya köpüksüz olarak duşta da tıraş olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

OneBlade yedek bıçak
  • Paket başına yedek bıçak2
Servis
  • Yedek başlık4 ayda bir değiştirin*
    Siparişler, aynı gün saat 14:00'e kadar verildiği takdirde, işlem günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya teslim süreci, siparişin verildiği tarihten itibaren 3-5 iş günü içerisinde tamamlanır. Müşterilerimize en hızlı ve güvenilir teslimat hizmetini sunabilmek adına bu prosedürü uygulamaktayız. Siparişinizin takip edilebilirliği için kargo numarası size iletilir ve böylece teslimat sürecini kolayca izleyebilirsiniz.
    Benzer Ürünler
    Yükleniyor...