Fakir AS1072 NT Kırmızı 7.2V Şarjlı El Süpürgesi(BaByliss ST326E Saç Düzleştirici Hediyeli)

1.945,00 TL

Fakir As 1072 NT Islak Kuru Sarjlı El Süpürgesi Kırmızı

Genellikle kapladıkları alan ve ağırlık bakımından büyük avantaj sağlayan el süpürgeleri, aynı zamanda tasarımlarıyla da etkileyici bir görüntü sergiler. Dikkat çekici bir renge ve dizayna sahip olan Fakir AS 1072 NT Islak Kuru Şarjlı El Süpürgesi de kompakt boyutları, etkili motor gücüyle yüksek memnuniyet yaratmayı başarır. Ayrıca ürün, tasarım ve performans dışında modüler yapısıyla kullanım açısından da farklı üstünlükleri beraberinde getirir. Çok Yönlü Temizlik Sunan Fakir El Süpürgesi Modeli Fakir'in bu kompakt süpürge modeli, ıslak ya da kuru temizlik yapmaya fırsat veren tak - çıkar başlıkları ve kablosuz kullanım imkanı sayesinde her zaman elinizin altında ve kullanıma hazırdır. Ek olarak ürünün bütünleşik yapısı ve duvara monte edilebilen standı minimum düzeyde yer kaplamasını ve daima düzenli kalmasını sağlar. Ürünün üzerindeki göstergeleri de özellikle batarya ve şarj durumunu anlamayı kolaylaştırır. Neden Fakir Islak Kuru Şarjlı El Süpürgesini Tercih Etmelisiniz?  Dinamik rengi ve çizgileri sayesinde özgün ve şık bir görüntü oluşturur. Kompakt ölçüleri nedeniyle gerek yatay gerek dikey konumda az yer kaplar. Yıkanabilir filtre ürünün her zaman aynı çekiş gücüyle çalışmasını sağlar.  Kablosuz çalışabilme özelliği mesafe sınırlaması olmadan temizlik imkanı sunar.  Makul ölçülerdeki ses seviyesi gürültü yaratmadığı için rahatsız etmez. Şarj dışındaki kesintisiz çalışma süresi size temizlik için yeterli zamanı verir. Evlerin farklı alanları dahil iş yerlerinde de kullanım için uygundur.  Ürün Özellikleri Çalışma Süresi: 15 Dakika Şarj Olma Süresi: 7.5 Saat Toz Kapasitesi: 0.4 Litre Ses Seviyesi: 78 Desibel Güç Değeri: 7.2 Volt Fakir Hakkında Geçmişi 1933 yılına kadar uzanan Fakir Hausgeräte, ismini Almanca aile anlamına gelen Familie ve marka kurucusunun soyadı olan Kicherer'in birleşiminden almıştır. Dayanıklı ve yüksek performanslı ev aletleri sayesinde önce kurulduğu Almanya'da ardından ülkemiz dahil tüm dünyada önemli bir yer edinmeyi başarmıştır.  
 
Islak/Kuru Şarjlı El Süpürgesi   
 • 6 adet batarya paketi NiMH (nikel-metal hidrit),7,2 V/1,3 Ah 
 • 15 dakika çalışma süresi 
 • Batarya doluluk LED göstergesi 
 • Şarj kontrol lambası 
 • Duvara monte edilebilen aksesuar hazneli şarj destek ünitesi            
 
Aksesuarlar; 
 • Adaptör 
 • Kenar köşe aparatı 
 • Mobilya fırçası 
 • Yıkanabilen filtre 
 • Islak aparat 
 • Islak filtre

BaByliss ST326E Saç Düzleştirici Pürüzsüz Düzleştirme

 
Babyliss ST326E Diamond Slim 235 Islak-Kuru Düzleştirici saçlarınızı şekillendirirken size yardımcı oluyor. Ürünün yüzeyinde yer alan elmas seramik tabaka, düzleştirme sırasında saçınızın yıpranmasının ve hasar görmesinin önüne geçer. 235 0C'ye kadar sıcaklık ayarı yapabilir, saçınızın tipine en uygun ısıyı kullanabilirsiniz.
 
Saçlarınızı Düzleştirirken Koruyun!
 
Özel elmas seramik kaplama saçınızın düzleştiricinin arasından kolayca kaymasını sağlar. Pratik saç şekillendirmenin baş rolü Diamond Slim, tek geçişte saçlarınızı istediğiniz düzgünlüğe ulaştırır. İnovatif tasarımı, saçlarınızda kırık oluşumunu engellerken, ışıltılı bir görünüm sağlar. Kuru ve ıslak saça uygulanabilen model, ince plakalarla güçlendirilir. Bu plakalar, ısının eşit dağılmasını sağlar, saçınızı yıpratmadan düzleştirir.  Kuru ve ıslak saça uygulanabilen model, ince plakalarla güçlendirilir. Bu plakalar, ısının eşit dağılmasını sağlar, saçınızı yıpratmadan düzleştirir. 
 
Babyliss Diamond Slim Farkı
 
Kuru ve ıslak saça uygulayabileceğiniz ürün, kusursuz görünüme, en hızlı şekilde ulaşabilmek için özelleşmiştir.
Kilit sistemi olan ürün, kullanım sonrası oluşabilecek kazaların önüne geçer.
140 ila 235 0C arasında sıcaklık ayarı bulunan saç düzleştiriciyi, size en uygun ısıda kullanabilirsiniz.
Diamond seramik kaplama ve ısının ince plakalar, ısının yayılımını dengeleyerek, saçınızın yıpranmasını engeller.
Düz ve parlak saçlara kavuşmanız, tek seferde düzleştirme teknolojisiyle çok daha hızlı ve pratik.
Kullanıcı dostu ürünle saçlarınızı kusursuz görünüme kavuşturmak çok kolay. Yandaki düğmeden ısı ayarını istediğiniz düzeye getirin. 15 20 sn bekleyin. Taramış olduğunuz saçlarınızdan orta kalınlıkta bir tutam ayırıp, düzleştiricinin içine yerleştirin. Yavaşça aşağı yönde çekerek tem hamlede ışıltı ve düz saçların tadını çıkarın.
 
Teknik Özellikleri
 • Sıcaklık ayarı: 140 ile 235 0C arasında
 • Ürün Fonksiyonu: Saç Düzleştirici
 • Güvenli Kilit Sistemi
 • Otomatik Kapanma Fonksiyonu
 • Plaka genişliği: 28 x 110mm
 • Renk: Siyah
 
Babyliss Hakkında
Profesyonel düzeyde saç şekillendirme ürünlerini piyasaya sunan Babyliss inovatif düşünce yapısını yenilikçi teknolojilerle birleştirerek, kullanıcı ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. Dünya pazarında önemli bir yeri olan marka, özellikle ABD, Rusya, Avrupa ve Orta Doğu piyasasının öncü firmaları arasında sayılabilir.
Siparişler, aynı gün saat 14:00'e kadar verildiği takdirde, işlem günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya teslim süreci, siparişin verildiği tarihten itibaren 3-5 iş günü içerisinde tamamlanır. Müşterilerimize en hızlı ve güvenilir teslimat hizmetini sunabilmek adına bu prosedürü uygulamaktayız. Siparişinizin takip edilebilirliği için kargo numarası size iletilir ve böylece teslimat sürecini kolayca izleyebilirsiniz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...