Hangi Airfryer Alınmalı?

Tarih: 09.01.2024 21:45
Hangi Airfryer Alınmalı?
Bu yazımızda "Airfryer Nedir?", "En İyi Airfryer Hangisidir?" sorularına Kolay Sepet farkıyla yanıt arayacağız.

Airfryer Ne Demek?

Airfryer pişiriciler mutfaklarda son zamanlarda büyük kolaylık sağlayan ürünlerdir. Çıktığı günden beri herkes tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bu alet sayesinde yemeklerinizi hızlı ve leziz bir hale getirebilir ve çok kısa sürede misafirlerinize sunabilirsiniz. Piyasada oldukça popüler olan Airfryerler neredeyse her mutfakta vardır. Bu noktada kişilerin aklına tabii bazı sorular da gelmektedir. Bu konuda öncelikle "AirFryer Nedir?” sorusunu cevaplandırmak yararlı olacaktır.

Mutfak aletleri mutfaktaki işlerimizi kolaylaştırmak için üretilmişlerdir. Bunlardan biri de son zamanlarda popüler olan Airfryer pişiricilerdir. Airfryer çeşitlerinin son dönemlerde oldukça popüler olmasının nedeni ise çok kısa sürede çok lezzetli yemekler yapmasıdır. Bir diğer yandan airfryerların oldukça da sağlıklı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Airfryer çok az yağla hatta yağsız bir şekilde yemek yapmaya yardımcı olurlar. Bu sayede sofranıza sağlıklı yemekleri koyabilir ve misafirlerinize ziyafet çekebilirsiniz. AirFryer dediğimizde aklımıza fırınlar gelebilir fakat airfryer için Hava Fritözü tabirini kullanmak daha yerinde olacaktır. Airfryerların fırına benzeyen yönleri dışında başka özellikleri de vardır. AirFryer sayesinde çok kısa sürede et yemeklerini, kızartmaları, atıştırmalıkları, balık ve tavuk gibi birçok et çeşidini pişirebilirsiniz. Diğer yandan dondurulmuş gıdalarda veya hamur işlerinde de bu cihaz ile kısa sürede güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.
 

En İyi Airfryer Hangisi?

Piyasada çok fazla Airfryer markası ve modeli vardır. Bu noktada iyi seçim yapmak için iyice araştırma yapmalısınız. Eğer kararlıysanız ilk olarak "Airfryer Hangisi Alınmalı?” sorusunu kendinize sormalısınız. Bu noktada ilk olarak birçok yemek seçeneği olan markaları ve modelleri seçmek daha önemlidir. Diğer yandan zaman konusunda da daha ileri olan marka ve modelleri seçmek oldukça önemli olacaktır. Adeta Yağsız Fritöz özelliği gösteren bu ürünlerde en önemli şey ise farklı yemekleri farklı sürede en hızlı yapan seçeneklerdir.
 

Airfryer Sağlıklı mı?

Piyasada Airfryerler ile ilgili birçok olumsuz soru da görülmektedir. Örneğin, "Airfryer Kanserojen mi?”, "Airfryer Sağlıklı mı?” gibi soruları bol bol görebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Airfryerler sayesinde gerektiğinden daha az ya hatta yağ kullanmadan birçok ürünü pişirebilirsiniz. Bu da Airfryerlerin oldukça sağlıklı ürünler kategorisine girmesine imkân tanır. Özellikle de kızartma gibi bol yağlı yiyecekleri eğer Airfryer ile pişirirseniz çok daha az yağ ile daha çıtır çıtır ve lezzetli bir kızartma elde edersiniz. Bu pişiriciler sayesinde diyet yapan insanlar için de Airfryerlerin oldukça fazla olumlu yönleri vardır. Bu noktada iyi bir Airfryer modeli seçmek oldukça önemli olacaktır. Aksi halde bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bunun için iyi bir araştırma yapmak ve güvenilir markalar seçmek çok önemlidir.
 

Philips Airfryer Çeşitlerini Kolay Sepet’le Keşfedin!

Philips son zamanlarda Airfryer konusunda en çok tercih edilen markalardan biridir. Hızlı pişirme gibi birçok seçeneği ile insanların tercih ettiği markalardan biri haline gelmiştir. Oldukça fazla fonksiyona sahip olan Philips ile sizler de oldukça rahat ve kolay bir şekilde yemek yapabilirsiniz. Konuklarınıza ve sevdiklerinize sağlıklı sofralar sunabilirsiniz. Bunun için de Kolay Sepet sizlere yardımcı olacaktır. Kolay Sepet’te en iyi Philips Marka Airfryer çeşitlerini bulabilirsiniz. Sizler de evinize alacağınız Airfryer ile daha sağlıklı öğünlere merhaba diyebilirsiniz.
 

İlgili Ürünler
Yükleniyor...