Hangi Elektrikli Süpürgeyi Almalıyım?

Tarih: 07.01.2024 16:55
Hangi Elektrikli Süpürgeyi Almalıyım?
Süpürme deneyiminizi en verimli hale getirecek süpürgeler için hangi kıstasları ele almalısınız? Hangi elektrikli süpürge daha iyi? Detaylar yazımızda…

En İyi Elektrikli Süpürge Hangisi?

Temizlik işlerinde özel bir yeri teşkil eden süpürgeler son dönemde ergonomik kullanım, hafiflik, tasarım gibi konularda en iyisini sunma çabasındalar. Süpürme işleminde size verilenin daha ötesine geçen bir temizlik istiyorsanız blog yazımıza kulak verin. Farklı modellerde üretilen ve teknolojik detaylarla donatılan süpürgeler hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz ya da kullanımlarınıza en uygun olan süpürgeyi satın almak istiyorsanız önerilerimize ihtiyacınız olacak.

Zeminlerinizin dilinden anlayan bir Süpürge Satın Almak için öncelikle kullanım alışkanlıklarınızı iyice düşünün. Her gün odalarınızı süpürür müsünüz? Sizin için vakitten tasarruf sağlamak mı, ev ekonominizi yormamak mı daha önemli? Tutuş kolaylığı, hepa filtre, emiş gücü, watt değeri, taşınabilirlik, estetik tasarım gibi kavramlardan hangisi sizin için en değerli? Evinizde bünyesi hassas bireyler ya da bebekler varsa hepa filtreli seçenekler sizin için iyi bir seçim. Çok sık süpürme yapıyorsanız yorucu olmayan dikey süpürgeleri tercih edebilirsiniz. Tüylü bir evcil hayvanınız varsa motor emiş gücü yüksek bir model satın alabilirsiniz. Daha ekonomik ve klasik bir model bakıyorsanız yedek torba desteği de sunan toz torbalı süpürge çeşitleri sizi tam anlamıyla karşılayacağı için oyunuzu onlardan yana kullanabilirsiniz. 
 

Philips Marathon Ultimate Süpürge

Ürün karşılaştırma sitelerinde fiyatları ve fonksiyonları hakkında oldukça yüksek puanlar alan Philips MarathonUltimate Süpürge modeline burada uzun bir parantez açmak istiyoruz. Torbasız kullanım özelliğiyle zahmetsiz bir kullanım sunan bu özel cihaz gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojisiyle göz dolduruyor. Bu teknoloji sayesinde güçlü bir hava sirkülasyonu oluşturuluyor hava ve toz birbirinden hızlıca ayrıştırılarak şimdiye kadarki en yüksek emiş gücüne imza atıyor. Philips Marathon’un Allergy H13 filtre sistemi ile alerjik bünyeler rahat bir nefes alıyor; çünkü sistem %99,9 oranında toz yakalama özelliğine sahip. NanoClean Teknolojisi ise tozu yakaladıktan sonra hızlı bir şekilde depoluyor ve toz bulutu oluşumunu en aza indiriyor. Evinizdeki tüm zeminlerin dilinden anlayan TriActive Ultra başlık sayesinde ekstra güç sarf etmek zorunda da kalmıyorsunuz.
 

Philips Elektrikli Süpürge Şimdi Kolay Sepet’te!

Filtre temizlik zamanının geldiğini hatırlatan, evcil hayvan tüylerini derinlemesine temizleyen ve kusursuz süpürmelerin ustası olanPhilips Süpürgeler en uygun fiyatlarla Kolay Sepet koleksiyonunda yerini alıyor. Klasik süpürgelerden sıkılanları üstün süpürme deneyimiyle tanışmaları için Kolaysepet.com.tr adresine bekliyoruz…
İlgili Ürünler
Yükleniyor...