Hangi Tıraş Makinesi Alınmalı?

Tarih: 01.01.2024 13:45
Hangi Tıraş Makinesi Alınmalı?
Bu yazımızda "Hangi Tıraş Makinesini Almak Daha Avantajlıdır? ve "Tıraş Makinesi Modelleri Nedir? sorularını Kolay Sepet farkıyla yanıtlıyoruz.

Tıraş Makinesi Nasıl Kullanılır?

Tıraş makinesi seçiminden önce tıraş makinesi kullanımı konusu oldukça önemlidir. Aksi halde yaralanmalar kaçınılmaz hale gelecektir. Genel de erkekler tıraş makinesi kullanımı konuda kişisel tercihlere sahiptir. Tıraş makinesi kullanımı da tıraş makinesi seçmek kadar kişisel bir tercihtir. Tıraş makinesi kullanımı için öncesinde küçük bir hazırlık yapılmalıdır. Öncelikle, daima yüzünüzü su ve sabunla yıkamanız cildinizin tıraşa hazır olmasını sağlar ardından iyice yüzünüzü kurulamayı unutmayı. Aksi halde tıraş makinesi cildinizden kayabilir ve yüzünüzün kesilmesine neden olabilir. Bu yüzden tıraşa başlamadan önce cildinizin tamamen kuruması için en az 15- 20 dakika bekleyin. Ardından tıraş makinenizi açın ve farklı yönlere doğru çıkan tüm sakalları kesmeye başlayabilirsiniz. Yüzünüzün hasar almaması için tıraş makinesini cildinizde dairesel olarak hareket ettirmelisiniz. Tıraş işleminiz bittikten sonra makineyi temizleyin ve yüzünüzü yıkabilirsiniz. Bu şekilde kişisel olarak belli aralıklarla tıraş işlemini uygulayabilirsiniz.
 

Tıraş Makinesi Hangisi Daha İyi?

Tıraş makinesi kullanımında sonra en çok merak edilen sorulardan biri de hangi tıraş makinesi daha iyidir sorusudur. Bu soruyu sormak oldukça mantıklıdır çünkü piyasada çok fazla tıraş makinesi vardır. Farklı özelliklerde, boyutlarda veya işlevlerde tıraş makinesi seçmek için öncelikle tıraş makinesinden beklentinizi belirlemelisiniz. Eğer çok seyahat eden biri iseniz uzun süre şarjı dayanabilen bir tıraş makinesi almanız sizin faydanızadır. Eğer boyut konusunda yer kaplamasın ya da yanımda taşıyabilmeliyim derseniz boyutu küçük tıraş makineleri sizin için daha olacaktır. Bunlar dışında çok fonksiyonlu tıraş makinelerine sahip olarak çoğu işlemleri kendiniz yapabilirsiniz. Bu yüzden tıraş makinesi seçmeden önce önceliğiniz çok önemlidir. Ardından belirli markaları tercih etmek ve son teknolojileri takip etmekte çok önemlidir. Bu sayede daha güzel, teknolojik ve tasarruflu tıraş makinesine sahip olabilirsiniz.

 

Tıraş Makinesi Fiyatları

Piyasada her bütçeye uygun Tıraş Makinesi Fiyatlarımevcuttur. Daha önce de dediğimiz gibi önceliğinize göre bir fiyat belirlemek bu açıdan daha iyi olacaktır. Tıraş makinesi fiyatları makinenin özelliklerine göre artmaktadır. Küçük ve sadece sakal için yeterli olacak bir makineden başlayan fiyatlar, hızlı şarj olan, dayanıklı ve fonksiyonel tıraş makinesi fiyatlarına doğru doğru orantıda artmaktadır. Sizlerde bütçenize uygun bir tıraş makinesi sahip olmak isterseniz kolaysepet.com sizlere en iyi hizmeti verecektir. Bünyesinde birden çok marka barındıran Kolay Sepet her bütçeye uygun alternatifleri sayesinde işinizi kolaylaştıracaktır.

Philips Tıraş Makinesi Modelleri

Teknoloji dediğimizde akla gelen öncü markalardan Philips, erkekler için vazgeçilmez ürünleri ile son teknoloji aletleri sizlere sunmaktadır. Piyasada son dönemlerde oldukça fazla ilgi gören Philips OneBlade Tıraş Makinesi şimdiden bütün herkesin favorisidir. Çift bıçak teknolojisi ile benzersiz bir deneyim sunan Philips OneBlade hızlı hareket eden kesiciyle (saniyede 200x) çift koruma sistemini bir araya getirmektedir. Bunun yanında su geçirmez Philips OneBlade ile kuru veya ıslak şekilde ve hatta duşta bile tıraş olabilirsiniz. Temizlemesi oldukça kolay olan OneBlade’i musluk altında durulamanız yeterlidir. Son olarak Philips OneBlade, başlığı sayesinde yüz hatlarınıza uyum sağlar ve bu sayede yüzünüzdeki her bölgeyi rahat bir şekilde düzeltmenizi ve tıraş etmenizi sağlar. Son teknoloji başlığı sayesinde tıraş bıçağı yanığı veya batık gibi sorunlara veda edin.

İlgili Ürünler
Yükleniyor...