Profesyonel Bir Saç Bakımı İçin...

Tarih: 30.12.2023 22:10
Profesyonel Bir Saç Bakımı İçin...
DryCare Advanced saç kurutma makinesi, saçlarınızı en hızlı şekilde kurutmaya hazır. Üstelik, koruyarak...

DryCare Advanced Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

Güzel bir duşun ardından saçlarımıza dilediğimiz görünümü vermek her zaman kolay olmaz. Kurutmak, şekil vermek ve bunları yaparken onların parlaklığı ve canlılığını korumak, bazen zahmetli bir süreci beraberinde getirir. Bu noktada, Philips’in son teknolojik özelliklerle donatılan DryCare Advanced Saç Kurutma Makinesi, saçlarınızı en hızlı şekilde kurutmaya hazır. Üstelik, koruyarak...

Gelin, saç kurutma konusunda kendisine hayran bırakacak teknolojik özelliklere sahip DryCare Advanced’i daha yakından tanıyalım...
 

Kusursuz Bir Kurutma İçin: İyonik Bakım

Saç kurutma işlemi, saçların yapısını bozan, yıpratan ve saçı elektriklendiren bir süreç kabul ediyoruz. Zira, Philips DryCare Advanced saç kurutma makinesi, İyonik Bakım ile alışılagelmişin dışına çıkarak, sizlere hayalini kurduğunuz mükemmel kurutmayı sunuyor. Saçlarınızı canlandıracak ve çok daha sağlıklı bir görünüme sahip olmasını sağlayacak söz konusu iyonik bakım, negatif yüklü iyonlar ile statik elektriklenmeyi önlemektedir. Bunların yanı sıra, saçınıza bakım yaparak, kırıkların onarılmasında etkin bir rol oynayan saç kurutma makinesi, sizleri kurutma sonucunda kabarmayan ve ipeksi bir görünüme sahip saçlara davet ediyor.
 

Üstün Bir Koruma İçin: ThermoProtect Sıcaklık Ayarı

ThermoProtect ısısı, optimum kurutma sıcaklığıyla saçın aşırı ısınmasına karşı ekstra koruma sağlamak için devrede. Philips Saç Kurutma Makinesi, thermoprotect sıcaklık ayarı, saçlarınızın yıpranması ve kırık oluşumunu önlemektedir.
 

Profesyonel Sonuçlar İçin: Profesyonel 2200 W

Saçı kurutma ve şekillendirme işlemini daha hızlı ve kolay hale getirecek 2200 W profesyonel saç kurutma makinesi güçlü bir hava akışı oluşturarak dilediğiniz mükemmel sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.
 

Hassas şekillendirme İçin: Ultra İnce Başlık

Ultra ince daraltıcı başlığa sahip olan DryCare Advanced saç kurutma makinesi, belirli bölgelerde hassas şekillendirme için saç akışını 11 mm'lik başlığıyla yoğunlaştırır. Düzeltme yapmak ya da stilinizi ayarlamak için idealdir.
 

Hacimli Saçlar İçin: Özel Tasarım Difüzör

Benzersiz asimetrik tasarımlı difüzörü ile tüm dikkatleri üzerine çeken söz konusu Philips saç kurutma makinesi, hacimli ve belirgin bukleli saçlar elde etmenizi sağlamakla kalmaz, saç boyunca hava akışını dağıtır, saçınızı daha sağlıklı kurutur, elektriklenmeyi azaltır ve masaj yaparak başınızın canlanmasına ve saç canlılığınızın artmasına yardımcı olur.

Philips Saç Kurutma Makinelerine Kolaysepet.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Ürünler
Yükleniyor...