Süpürgenin En Üstün Haliyle Tanışın!

Tarih: 28.12.2023 21:00
Süpürgenin En Üstün Haliyle Tanışın!
Önceki süpürgelerinizi bir kenara bırakın ve Philips'in son teknolojik şarjlı dikey süpürgesi ile tanışın!

Dikey Şarjlı Süpürgelerin Lideri: Philips SpeedPro Max

Üstün özellikleri, ergonomik kullanımı, şık ve kompakt tasarımı ile bir süpürgeden beklediğinizin çok daha ötesine geçmeye geçmeye hazır olun! Temizlik deneyiminizde çığır açacak teknolojileri ile yaşam alanlarınızı kusursuz bir hijyenle buluşturacak Philips Dikey Şarjlı Süpürgeler, aynı zamanda sizleri keyifli ve pratik bir temizlik sürecine davet ediyor.

Bu noktada, Philips süpürge koleksiyonunun en gözdelerinden biri olan SpeedPro Max dikey şarjlı süpürgeleri yakından tanımaya, evlerinizi söz konusu süpürge ile eşsiz bir temizlikle buluşturmaya ne dersiniz? O halde, Philips SpeedPro Max Özelliklerini keşfedin...

Üstün Bir Performans...

Gelişmiş teknolojik özellikler ile süpürme işleminizi en etkili şekilde tamamlamanız için tasarlanan Philips SpeedPro Max, 360° emiş başlığına sahiptir. 360° emiş başlığı her geçişte toz ve kiri toplar. Geriye doğru hareket ederken ve evinizin köşelerinde bile performansından ödün vermez. Bu özelliği ile en küçük toz ve kırıntılarda bile üst düzey bir temizlik sunan şarjlı süpürge, 360° başlığının yanı sıra, olağanüstü yüksek hava akışı sağlamak için özel olarak geliştirilmiş bir dijital motora yer vermektedir.

Kesintisiz Bir Temizlik Deneyimi...

Philips SpeedPro Max, süpürme işleminizi kesintisiz bir şekilde yapabilmeniz için 25.2 V Lityum iyon pillerle donatılmıştır. 65 dakikaya varan temizlik süresine sahip olmanızı sağlayan söz konusu piller, tek bir şarjla Eco modunda 65 dakika, normal modda 30 dakika ve Turbo modda 21 dakika çalışma süresi sunar. Böylelikle, en geniş ortamlarda bile yarıda kalmayan bir süpürme elde edebilirsiniz.

Ergonomik Bir Kullanım...

Kompakt tasarımı ve minimal boyutları ile ergonomik bir kullanıma sahip olan Philips dikey şarjlı süpürge, dilediğiniz zaman el süpürgesi olarak kullanım imkanı tanımasının yanı sıra, çeşitli başlık seçenekleri ile geniş bir kullanım sunuyor. Sert zeminlerde, halılarda, perdelerde ve daha pek çok alanda benzersiz bir temizlik deneyimi yaşamanızı sağlayan bu süpürgeler, koltuk altlarına rahatça girebilecek esnekliktedir.

Yaşam alanlarınızı tertemiz bir hale getirme noktasında devreye giren Philips SpeedPro Max dikey şarjlı süpürge, Kolaysepet.com.tr adresinde sizleri bekliyor. Kaliteli ve ayrıcalıklı bir süpürme deneyiminin keyfini Philips ile sürün.

 

 

İlgili Ürünler
Yükleniyor...