Philips FY0293/30 Nano Koruma Filtre

1.798,00 TL

Philips FY0293/30 Nano Koruma Filtre

İlk günkü performansı elde etmek için 3 filtre 1 arada

 

Mükemmel uyum sağlayan orijinal Philips filtre

 

12 aya kadar kullanım ömrü

 

HEPA+Aktif Karbon+Ön filtre

 

%99,5 0,003μm parçacıkları filtreler

 

Gazları ve kokuları filtreler

 

Sürekli yüksek performans için mükemmel uyum

Orijinal Philips filtresi, cihazın sürekli sorunsuz çalışmasını garanti eden mükemmel uyum sağlamak üzere cihazla birlikte tasarlanmıştır.

Philips filtreleri cihazınızın etkili bir şekilde çalışmasını sağlar

Philips hava filtreleri fabrikadan çıkmadan önce bir dizi zorunlu ve sıkı inceleme testinden geçer. 7/24 sürekli çalışma için sıkı ömür ve dayanıklılık testlerine tabi tutulurlar. Filtrelerimiz, filtre ömrünün son gününe kadar Philips arıtma cihazınızın en iyi performansını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Kolaylık ve üstün performans için 3'ü 1 arada filtre

Silindirik 3'ü 1 arada filtre, cihazınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlamak için üç filtreleme katmanını birleştirir.(6) Aktif Karbon, HEPA ve ön filtremiz kirleticileri, virüsleri, alerjenleri ve bakterileri ortadan kaldıran en uygun kombinasyondur. Daha temiz hava soluduğunuzdan emin olmak için üç filtreyi de aynı anda değiştirmenizi öneririz.

Üstün performans

NanoProtect HEPA, aktif karbon ve ön filtreden oluşan 3 katmanlı filtreleme, bakteri, polen, toz, PM2.5, evcil hayvan kepeği ve gazlardan korunmanızı sağlar. NanoProtect HEPA teknolojisi yalnızca kirleticileri yakalamakla kalmaz, aynı zamanda onları çekmek için özel bir elektrostatik yük kullanır ve havayı tıbbi olarak kullanılan HEPA H13 filtresinden daha hızlı temizlemesine olanak tanır. (5)

12 aya kadar kullanım

Philips entegre 3'ü 1 arada filtre, tutarlı koruma sağlar ve 12 aya kadar optimum filtrelemeyi garanti eder.

%99,9'a kadar virüs temizleme

Arıtma cihazı, solunum yolu virüsleri içerebilecek olanlar da dahil olmak üzere aerosolleri yakalar. Havadaki virüsleri ve aerosolleri %99,9'a kadar temizlediği bağımsız olarak test edilmiştir. Ayrıca koronavirüs için de test yapıldı (8).

Ön filtreyi düzenli olarak temizleyin

Optimum filtreleme performansı için ön filtreyi düzenli olarak elektrikli süpürgeyle temizleyin.

Cihazınızdaki Akıllı filtre durumu göstergesini takip edin

Philips cihazınız ön filtrenizi ne zaman temizlemeniz ve filtreyi ne zaman değiştirmeniz gerektiğini size bildirir. Bu bir dakikadan az sürer. Her zaman temiz, sağlıklı havanın keyfini çıkarmanız için cihazın bakımı zahmetsizdir.

Teknik Özellikler

Ağırlık ve boyutlar
 • Ambalaj boyutu (UxGxY) 195*195*188mm
 • Ağırlık dahil. ambalajlama 0,44 kilo
 • Ürünün ağırlığı 0,32 kilo
 • Ürün boyutu (DxH) 185*175mm
Tasarım ve bitirme
 • Renkler Siyah beyaz

Yenisiyle değiştirme
 • Philips hava temizleme cihazları için AC0830
Verim
 • Filtreler Koku TVOC
 • Partikül filtrasyonu 0,003 mikronda %99,5
 • Alerjen filtreleme %99,5
 • Virüs ve Aerosol filtrasyonu %99,9
 • Filtre Entegre filtre
Siparişler, aynı gün saat 14:00'e kadar verildiği takdirde, işlem günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya teslim süreci, siparişin verildiği tarihten itibaren 3-5 iş günü içerisinde tamamlanır. Müşterilerimize en hızlı ve güvenilir teslimat hizmetini sunabilmek adına bu prosedürü uygulamaktayız. Siparişinizin takip edilebilirliği için kargo numarası size iletilir ve böylece teslimat sürecini kolayca izleyebilirsiniz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...